Barbuda
Birisinin şu sorudan şaşkın olup olmadığını merak ediyorum - BAŞLAT düğmesine basmaktan DURDUR'a basmaya kadar bir rulo yapmak için cihaz tarafından kaç watt ila onda bir tüketiliyor. Tuz, şeker, maya - hesaplaması kolaydır, hatta su sayılır, ancak elektrik kolay değildir, ev tipi bir elektrik sayacı çok yaklaşık sonuçlar verir.

Örneğin, ilk BASIC programındaki Panasonic 2501, XL boyutu ve "koyu kabuk".

"Yeni bir oyuncağa" sahip olmanın sevincinin ekonomik bileşeni, henüz bir ekmek makinesi satın almamış ve yemek yemenin zevkini tatmamış olanlar için ek bir teşvik olabilir (bir yerlerde beyaz bir somun 25 rubleye, 55 kendi ekmeği.
Sens
Alıntı: Barbuda


"Yeni bir oyuncağa" sahip olmanın getirdiği ekonomik unsur, henüz bir ekmek üreticisi satın almamış olanlar için ek bir teşvik olabilir (bir yerlerde beyaz bir somun 25 rubleye ve 55 bir yere) ...
Şaka yapıyorsun?
Ya da bir şekilde "" yeni bir oyuncağa "sahip olmanın getirdiği ekonomik bileşenin ek bir teşvik olabileceğini" düşünüyor musunuz?

Örneğin, bir somundan 2-3 ruble'nin teşvik edebileceği insanları hayal edemiyorum
Sazalexter
Barbuda Zaten forumdaydı, somun başına yaklaşık 1 kW
Barbuda
Alıntı: Sens

Şaka yapıyorsun?
Ya da bir şekilde "" yeni bir oyuncağa "sahip olmanın getirdiği ekonomik bileşenin ek bir teşvik olabileceğini" düşünüyor musunuz?

Örneğin, bir somundan 2-3 ruble'nin teşvik edebileceği insanları hayal edemiyorum
Tabii şaka yapıyorum.
Bu tür bilgilerin ek bir teşvik haline geleceği insanları hayal etmek için, Kuzey'de veya tedarikin gezilebilir nehirlerin döneminden kaynaklandığı bölgelerde ve diğer uzak bölgelerde yaşamak yeterlidir.
Örneğin, bir somun ekmek 55-58 rubleye mal olurken (bu gerçek fiyattır), mağazada 30 rubleye 1 kg un satılır.
Basit bir un sayımı yapıyoruz:
Ortalama olarak, kuzeydeki bir ailenin 55 ruble fiyatına günde 1 somun tükettiğini, böyle bir ailenin bir yılı yalnızca ekmek için geçirdiğini varsayalım.
55rub x 365 gün = 20 075 ovmak
Şimdi bir soba alıp kendi ekmeğimizi pişireceğiz, toplamda somun başına 0,6 kg un (kg başına 30 ruble) koyacağız:
0.6 x 365 x 30 =6570 ruble
Günlük ekmeğimizin maliyeti üç kat değişir.

Tüm tarifler

© Mcooker: En İyi Tarifler.

Site Haritası

Okumanızı tavsiye ederiz:

Ekmek üreticilerinin seçimi ve işletimi